Parawan nawannowy 60 cm 1-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 100110609101L Radaway Nes 6 Brushed Nickel PNJ I
Parawan nawannowy 60 cm 1-częściowy szczotkowany/szkło przezroczyste 100110609101L Radaway Nes 6 Brushed Nickel PNJ I
- Nr katalogowy: 100110609101L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 484,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 6 Brushed Nickel PNJ I |
| Nr katalogowy | 100110609101L |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | lewostronny |
| Kolor profili | inny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295132048 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 164 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 19,05 kg |
| Dane producenta | Zobacz |