Parawan nawannowy 80 cm 1-częściowy czarny szczotkowany/szkło przezroczyste 100110809301R Radaway Nes Brushed Copper PNJ I
Parawan nawannowy 80 cm 1-częściowy czarny szczotkowany/szkło przezroczyste 100110809301R Radaway Nes Brushed Copper PNJ I
- Nr katalogowy: 100110809301R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 555,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes Brushed Copper PNJ I |
| Nr katalogowy | 100110809301R |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | prawostronny |
| Kolor profili | czarny |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295132338 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 164 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,38 kg |
| Dane producenta | Zobacz |