Parawan nawannowy 80 cm 1-częściowy złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 100110809901L Radaway Nes 6 Brushed Light Gold PNJ
Parawan nawannowy 80 cm 1-częściowy złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 100110809901L Radaway Nes 6 Brushed Light Gold PNJ
- Nr katalogowy: 100110809901L
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 555,99zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes 6 Brushed Light Gold PNJ |
| Nr katalogowy | 100110809901L |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | lewostronny |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295979209 |
| Wymiary z opakowaniem | 85 x 164 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 24,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |