Parawan nawannowy jednoczęściowy AURORAN1851B Novellini Aurora
Parawan nawannowy jednoczęściowy AURORAN1851B Novellini Aurora
- Nr katalogowy: AURORAN1851B
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 611,00zł
Opis produktu
| Marka | Novellini |
| Seria | Aurora |
| Nr katalogowy | AURORAN1851B |
| Rodzaj | jednoczęściowy |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Szerokość | 85 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Stronność | prawostronny, lewostronny, uniwersalny |
| Kolor profili | srebrny |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 8013232677607 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 161 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Opinie
Jak ocenili inni:
5,0/5
Ocena ogólna
na podstawie 1 opinii
0% Klientów poleca ten produkt
0%
Dziękujemy za pozostawienie opinii. Zostanie ona opublikowana po weryfikacji treści.
Jak działają oceny i opinie?
Sortuj wg:
Użytkownik poleca ten produkt
Opinia: Parawan solidny, łatwy w montażu, pomimo używania juz niemal 2 lata jest w bardzo dobrym stanie, łatwy w czyszczeniu. Nie jest najtańszy, ale wart swojej ceny bo jakość jest na najwyższym poziomie. Polecam w 100%