Pojemnik 25.5x16.6x3.7 cm beżowy 241321 Brabantia Make & Take
Pojemnik 25.5x16.6x3.7 cm beżowy 241321 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241321
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 77,89zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241321 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 1.1 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | beżowy |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 25.5 cm |
| Krótszy bok | 16.6 cm |
| Wysokość | 3.7 cm |
| Kod EAN | 8710755241321 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 3 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,27 kg |
| Dane producenta | Zobacz |