Pojemnik 28.5x18.5x10.5 cm przezroczysty 1115600100000 Keeeper Leonie
Pojemnik 28.5x18.5x10.5 cm przezroczysty 1115600100000 Keeeper Leonie
- Nr katalogowy: 1115600100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 32,86zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Leonie |
| Nr katalogowy | 1115600100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 3.7 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 28.5 cm |
| Krótszy bok | 18.5 cm |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Kod EAN | 4052396121605 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 18 x 19 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |