Pojemnik 37.5x28.5x16 cm przezroczysty 1115800100000 Keeeper Leonie
Pojemnik 37.5x28.5x16 cm przezroczysty 1115800100000 Keeeper Leonie
- Nr katalogowy: 1115800100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 40,70zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Leonie |
| Nr katalogowy | 1115800100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 11.4 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 37.5 cm |
| Krótszy bok | 28.5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Kod EAN | 4052396121803 |
| Wymiary z opakowaniem | 28 x 16 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,40 kg |
| Dane producenta | Zobacz |