Pojemnik 59.5x40x35 cm przezroczysty 1094300100000 Keeeper Konrad
Pojemnik 59.5x40x35 cm przezroczysty 1094300100000 Keeeper Konrad
- Nr katalogowy: 1094300100000
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 82,84zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Konrad |
| Nr katalogowy | 1094300100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 52 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 59.5 cm |
| Krótszy bok | 40 cm |
| Wysokość | 35 cm |
| Kod EAN | 4001515943017 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 35 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,64 kg |
| Dane producenta | Zobacz |