Pojemnik do przechowywania 15.5x10.5x11.5 cm przezroczysty 3067452500000 Keeeper Fredo Fresh
Pojemnik do przechowywania 15.5x10.5x11.5 cm przezroczysty 3067452500000 Keeeper Fredo Fresh
- Nr katalogowy: 3067452500000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 36,78zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Nr katalogowy | 3067452500000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.75 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 15.5 cm |
| Krótszy bok | 10.5 cm |
| Wysokość | 11.5 cm |
| Kod EAN | 4052396135176 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 44 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,17 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii