Pojemnik do przechowywania 20.5x15.5x10.5 cm przezroczysty 3067652500000 Keeeper Fredo Fresh
Pojemnik do przechowywania 20.5x15.5x10.5 cm przezroczysty 3067652500000 Keeeper Fredo Fresh
- Nr katalogowy: 3067652500000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 36,78zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Nr katalogowy | 3067652500000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 2 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 20.5 cm |
| Krótszy bok | 15.5 cm |
| Wysokość | 10.5 cm |
| Kod EAN | 4052396135190 |
| Wymiary z opakowaniem | 15 x 10 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,20 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii