Pojemnik do przechowywania 20x20x31 cm niebieski-żółty 1117122035600 Keeeper Stuart
Pojemnik do przechowywania 20x20x31 cm niebieski-żółty 1117122035600 Keeeper Stuart
- Nr katalogowy: 1117122035600
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 71,08zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Stuart |
| Nr katalogowy | 1117122035600 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 8 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | niebieski, żółty |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 20 cm |
| Krótszy bok | 20 cm |
| Wysokość | 31 cm |
| Kod EAN | 4052396137187 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 33 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,65 kg |
| Dane producenta | Zobacz |