Pojemnik do przechowywania 20x20x38 cm niebieski-żółty 1117222035600 Keeeper Kevin
Pojemnik do przechowywania 20x20x38 cm niebieski-żółty 1117222035600 Keeeper Kevin
- Nr katalogowy: 1117222035600
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 78,92zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Kevin |
| Nr katalogowy | 1117222035600 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 10 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | niebieski, żółty |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 20 cm |
| Krótszy bok | 20 cm |
| Wysokość | 38 cm |
| Kod EAN | 4052396137200 |
| Wymiary z opakowaniem | 62 x 40 x 42 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,80 kg |
| Dane producenta | Zobacz |