Pojemnik do przechowywania 25.5x16.7x6.2 cm 241383 Brabantia Make & Take
Pojemnik do przechowywania 25.5x16.7x6.2 cm 241383 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241383
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 104,98zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241383 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 2 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 25.5 cm |
| Krótszy bok | 16.7 cm |
| Wysokość | 6.2 cm |
| Kod EAN | 8710755241383 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 16 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,46 kg |
| Dane producenta | Zobacz |