Pojemnik do przechowywania 29x19x7 cm przezroczysty 3067952500000 Keeeper Fredo Fresh
Pojemnik do przechowywania 29x19x7 cm przezroczysty 3067952500000 Keeeper Fredo Fresh
- Nr katalogowy: 3067952500000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 48,54zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Fredo Fresh |
| Nr katalogowy | 3067952500000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 2.4 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny, inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 29 cm |
| Krótszy bok | 19 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Kod EAN | 4052396135206 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 32 x 38 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii