Pojemnik do przechowywania 35x20.5x15 cm przezroczysty 1054100100000 Keeeper Emil
Pojemnik do przechowywania 35x20.5x15 cm przezroczysty 1054100100000 Keeeper Emil
- Nr katalogowy: 1054100100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 33,84zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emil |
| Nr katalogowy | 1054100100000 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 7 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 35 cm |
| Krótszy bok | 20.5 cm |
| Wysokość | 15 cm |
| Kod EAN | 4001515541015 |
| Wymiary z opakowaniem | 35 x 41 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |