Pojemnik do przechowywania 38x28.5x20.5 cm przezroczysty 1054600100000 Keeeper Emil
Pojemnik do przechowywania 38x28.5x20.5 cm przezroczysty 1054600100000 Keeeper Emil
- Nr katalogowy: 1054600100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 36,78zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emil |
| Nr katalogowy | 1054600100000 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 15 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 38 cm |
| Krótszy bok | 28.5 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Kod EAN | 4001515546010 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 48 x 28 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,35 kg |
| Dane producenta | Zobacz |