Pojemnik do przechowywania 38x29.5x20.5 cm niebieski 1223662433600 Keeeper Karolina Peppa
Pojemnik do przechowywania 38x29.5x20.5 cm niebieski 1223662433600 Keeeper Karolina Peppa
- Nr katalogowy: 1223662433600
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 51,48zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Karolina Peppa |
| Nr katalogowy | 1223662433600 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 15 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | niebieski |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 38 cm |
| Krótszy bok | 29.5 cm |
| Wysokość | 20.5 cm |
| Kod EAN | 4052396128857 |
| Wymiary z opakowaniem | 38 x 36 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,53 kg |
| Dane producenta | Zobacz |