Pojemnik do przechowywania 38x33x17 cm szary 12173 Kela Deli
Pojemnik do przechowywania 38x33x17 cm szary 12173 Kela Deli
- Nr katalogowy: 12173
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 80,00zł
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Deli |
| Nr katalogowy | 12173 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | szary |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Stawiany jeden na drugim | nie |
| Dłuższy bok | 38 cm |
| Krótszy bok | 33 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kod EAN | 4025457121739 |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii