Pojemnik do przechowywania 41x34.5x22 cm przezroczysty 1018800100000 Keeeper Emil
Pojemnik do przechowywania 41x34.5x22 cm przezroczysty 1018800100000 Keeeper Emil
- Nr katalogowy: 1018800100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 41,68zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emil |
| Nr katalogowy | 1018800100000 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 24 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 41 cm |
| Krótszy bok | 34.5 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kod EAN | 4001515188012 |
| Wymiary z opakowaniem | 41 x 49 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |