Pojemnik do przechowywania 42.5x35.5x22.5 cm niebieski 1223762433600 Keeeper Karolina Peppa
Pojemnik do przechowywania 42.5x35.5x22.5 cm niebieski 1223762433600 Keeeper Karolina Peppa
- Nr katalogowy: 1223762433600
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 60,30zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Karolina Peppa |
| Nr katalogowy | 1223762433600 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 24 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | niebieski |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 42.5 cm |
| Krótszy bok | 35.5 cm |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Kod EAN | 4052396128864 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 38 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |