Pojemnik do przechowywania 42.5x35.5x22.5 cm przezroczysty 1223700131900 Keeeper Karolina Stitch
Pojemnik do przechowywania 42.5x35.5x22.5 cm przezroczysty 1223700131900 Keeeper Karolina Stitch
- Nr katalogowy: 1223700131900
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 60,30zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Karolina Stitch |
| Nr katalogowy | 1223700131900 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 24 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 42.5 cm |
| Krótszy bok | 35.5 cm |
| Wysokość | 22.5 cm |
| Kod EAN | 4052396123111 |
| Wymiary z opakowaniem | 43 x 38 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Dane producenta | Zobacz |