Pojemnik do przechowywania 45x35x27 cm niebieski 1223862433600 Keeeper Karolina Peppa
Pojemnik do przechowywania 45x35x27 cm niebieski 1223862433600 Keeeper Karolina Peppa
- Nr katalogowy: 1223862433600
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 72,06zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Karolina Peppa |
| Nr katalogowy | 1223862433600 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 30 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | niebieski |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 45 cm |
| Krótszy bok | 35 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Kod EAN | 4052396128871 |
| Wymiary z opakowaniem | 45 x 46 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,85 kg |
| Dane producenta | Zobacz |