Pojemnik do przechowywania 54.5x39x29.5 cm przezroczysty 1053600100000 Keeeper Emil
Pojemnik do przechowywania 54.5x39x29.5 cm przezroczysty 1053600100000 Keeeper Emil
- Nr katalogowy: 1053600100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 56,38zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emil |
| Nr katalogowy | 1053600100000 |
| Rodzaj | pojemnik otwarty |
| Pojemność | 45 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 54.5 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Wysokość | 29.5 cm |
| Kod EAN | 4001515536011 |
| Wymiary z opakowaniem | 55 x 70 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,95 kg |
| Dane producenta | Zobacz |