Pojemnik do przechowywania 59x39x18 cm przezroczysty 1058200100000 Keeeper Bea
Pojemnik do przechowywania 59x39x18 cm przezroczysty 1058200100000 Keeeper Bea
- Nr katalogowy: 1058200100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 64,22zł
Wybierz wariant:
Pojemność
(l)
Dłuższy bok
(cm)
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Bea |
| Nr katalogowy | 1058200100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 30 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 59 cm |
| Krótszy bok | 39 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Kod EAN | 4052396022063 |
| Wymiary z opakowaniem | 59 x 18 x 39 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,07 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii