Pojemnik do przechowywania 9.5x9.5x11 cm przezroczysty KE10767 Kela Baker
Pojemnik do przechowywania 9.5x9.5x11 cm przezroczysty KE10767 Kela Baker
- Nr katalogowy: KE10767
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 90,00zł
Wybierz wariant:
Pojemność
(l)
Opis produktu
| Marka | Kela |
| Seria | Baker |
| Nr katalogowy | KE10767 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.6 l |
| Materiał | szkło, stal |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Produkt z recyklingu | nie |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 9.5 cm |
| Krótszy bok | 9.5 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kod EAN | 4025457107672 |
| Waga z opakowaniem | 0,23 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z
Produkty z serii