Pokrywa pojemnika 35.5x21x1 cm przezroczysty 1054200100000 Keeeper Emilia
Pokrywa pojemnika 35.5x21x1 cm przezroczysty 1054200100000 Keeeper Emilia
- Nr katalogowy: 1054200100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 29,92zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emilia |
| Nr katalogowy | 1054200100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 7 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 35.5 cm |
| Krótszy bok | 21 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Kod EAN | 4001515542012 |
| Wymiary z opakowaniem | 21 x 1 x 35 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,10 kg |
| Dane producenta | Zobacz |