Pokrywa pojemnika 45.5x35.5x2 cm przezroczysty 1051700100000 Keeeper Emilia
Pokrywa pojemnika 45.5x35.5x2 cm przezroczysty 1051700100000 Keeeper Emilia
- Nr katalogowy: 1051700100000
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 34,82zł
Opis produktu
| Marka | Keeeper |
| Seria | Emilia |
| Nr katalogowy | 1051700100000 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 30 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | transparentny |
| Do kontaktu z żywnością | nie |
| Opcja składania | tak |
| Produkt z recyklingu | tak |
| Stawiany jeden na drugim | tak |
| Dłuższy bok | 45.5 cm |
| Krótszy bok | 35.5 cm |
| Wysokość | 2 cm |
| Kod EAN | 4001515517010 |
| Wymiary z opakowaniem | 46 x 10 x 36 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,22 kg |
| Dane producenta | Zobacz |