Pudełko śniadaniowe 11x11x11.1 cm 241840 Brabantia Make & Take
Pudełko śniadaniowe 11x11x11.1 cm 241840 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241840
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,98zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241840 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 0.5 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 11 cm |
| Krótszy bok | 11 cm |
| Wysokość | 11.1 cm |
| Kod EAN | 8710755241840 |
| Wymiary z opakowaniem | 11 x 11 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,15 kg |
| Dane producenta | Zobacz |