Pudełko śniadaniowe 20x13.5x5.5 cm 241307 Brabantia Make & Take
Pudełko śniadaniowe 20x13.5x5.5 cm 241307 Brabantia Make & Take
- Nr katalogowy: 241307
- Dostępność: do 14 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 74,98zł
Opis produktu
| Marka | Brabantia |
| Seria | Make & Take |
| Nr katalogowy | 241307 |
| Rodzaj | pojemnik zamknięty |
| Pojemność | 1.1 l |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Kolor | inny |
| Do kontaktu z żywnością | tak |
| Opcja składania | nie |
| Dłuższy bok | 20 cm |
| Krótszy bok | 13.5 cm |
| Wysokość | 5.5 cm |
| Kod EAN | 8710755241307 |
| Wymiary z opakowaniem | 20 x 5 x 13 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,21 kg |
| Dane producenta | Zobacz |