Ramię sufitowe złoty AREX3120GB Excellent
Ramię sufitowe złoty AREX3120GB Excellent
- Nr katalogowy: AREX3120GB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 208,91zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Nr katalogowy | AREX3120GB |
| Rodzaj | ramię sufitowe |
| Kolor | złoty |
| Kod EAN | 5903357268244 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 4 x 24 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Dane producenta | Zobacz |