Rynna odpływu liniowego 80 cm stal 535269 Dallmer CeraWall Individual
Rynna odpływu liniowego 80 cm stal 535269 Dallmer CeraWall Individual
- Nr katalogowy: 535269
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 729,48zł
Opis produktu
| Marka | Dallmer |
| Seria | CeraWall Individual |
| Nr katalogowy | 535269 |
| Rodzaj | liniowy |
| Długość | 80 cm |
| Kolor | stal |
| Wymiary z opakowaniem | 75 x 14 x 94 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,66 kg |
| Dane producenta | Zobacz |