Brodziki kwadratowe w porównaniu z innymi cieszą się dużą popularnością. W łatwy sposób można dobrać do nich pasującą kabinę. W zależności od Państwa gustu proponujemy brodziki płytkie i głębokie oraz gładkie i ryflowane.

Brodziki kwadratowe – wyjątkowe modele wysokiej klasy

Urządzając przestrzeń łazienki, mamy na uwadze nie tylko jej funkcjonalność, ale także atrakcyjny wygląd. Brodziki kwadratowe to doskonały sposób na nadanie pomieszczeniu minimalistycznego charakteru i stworzenie nowoczesnego wystroju. Tego typu brodziki to także wiele możliwości aranżacji – można ustawić je nie tylko w rogu łazienki, ale w dowolnym jej miejscu, tworząc w ten sposób przytulną i sprzyjającą relaksowi przestrzeń. Brodziki kwadratowe wykonane są z akrylu, stali bądź konglomeratu. Akrylowe brodziki zyskały dużą popularność ze względu na liczne zalety, takie jak niewygórowane ceny, wytrzymałość na uszkodzenia czy estetyczny wygląd. W naszej bogatej ofercie dostępne są brodziki kwadratowe płytkie, nieznacznie wystające powyżej płaszczyzny posadzki oraz głębokie, które można wykorzystać na wiele sposobów, wyposażone często w wygodne siedzisko. Ponadto brodziki kwadratowe można nabyć w różnych rozmiarach: 80 x 80 cm, 90 x 90 cm lub 100 x 100 cm. Dobór odpowiedniego rozmiaru uzależniony jest od przestrzeni, jaką dysponujemy.

Wybierz brodzik cenionego producenta i ciesz się jakością

Polecamy brodziki kwadratowe znanych marek, takich jak KOŁO, AquaformHuppe czy Sanplast. Ich produkty charakteryzują się solidnością, dużą wytrzymałością oraz niepowtarzalnym designem. Ceny brodzików są niezwykle atrakcyjne, biorąc pod uwagę stylowe wykończenie i praktyczne rozwiązania, jakie zastosowano. Warto zdecydować się na brodziki kwadratowe, posiadające właściwości antypoślizgowe i termoizolacyjne. Zwiększa to komfort ich użytkowania oraz poprawia bezpieczeństwo. Gładkie brodziki kwadratowe są łatwe w utrzymaniu czystości, natomiast ryflowane zmniejszają ryzyko upadku i stanowią pewnego rodzaju dekorację. Wybierając model dla siebie, należy sprawdzić, czy jest on odpowiednio wygłuszony. W przeciwnym razie odgłos spadającej wody może skutecznie odebrać przyjemność z kąpieli i narazić na hałas o dużym natężeniu. Zapraszamy do przeglądania brodzików kwadratowych i korzystania z bogatej oferty naszego sklepu.