Ścianka prysznicowa 100 cm gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3893049201 Radaway Modo X Brushed GunMetal II
Ścianka prysznicowa 100 cm gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 3893049201 Radaway Modo X Brushed GunMetal II
- Nr katalogowy: 3893049201
- Dostępność: w magazynie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 046,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Modo X Brushed GunMetal II |
| Nr katalogowy | 3893049201 |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295124968 |
| Wymiary z opakowaniem | 125 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 58,62 kg |
| Dane producenta | Zobacz |