Ścianka prysznicowa 110 cm gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 10121109201 Radaway Essenza Pro 8 Brushed GunMetal Walk-in II
Ścianka prysznicowa 110 cm gunmetal szczotkowany/szkło przezroczyste 10121109201 Radaway Essenza Pro 8 Brushed GunMetal Walk-in II
- Nr katalogowy: 10121109201
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 651,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Essenza Pro 8 Brushed GunMetal Walk-in II |
| Nr katalogowy | 10121109201 |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 110 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | gunmetal |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295131300 |
| Wymiary z opakowaniem | 125 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 52,74 kg |
| Dane producenta | Zobacz |