Ścianka prysznicowa 60 cm złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 103190649801R Radaway Modo SL Brushed Light Gold II
Ścianka prysznicowa 60 cm złoty szczotkowany/szkło przezroczyste 103190649801R Radaway Modo SL Brushed Light Gold II
- Nr katalogowy: 103190649801R
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 454,49zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Modo SL Brushed Light Gold II |
| Nr katalogowy | 103190649801R |
| Strona montażu | prawa |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 60 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | złoty |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5904295501660 |
| Wymiary z opakowaniem | 76 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,59 kg |
| Dane producenta | Zobacz |