Ścianka prysznicowa 80 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 100130800101 Radaway Nes Walk-In II
Ścianka prysznicowa 80 cm chrom połysk/szkło przezroczyste 100130800101 Radaway Nes Walk-In II
- Nr katalogowy: 100130800101
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 405,00zł
Opis produktu
| Marka | Radaway |
| Seria | Nes Walk-In II |
| Nr katalogowy | 100130800101 |
| Strona montażu | prawa, lewa, uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | chrom |
| Wykończenie profili | połysk |
| Kod EAN | 5904295000651 |
| Wymiary z opakowaniem | 96 x 212 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 30,39 kg |
| Dane producenta | Zobacz |