Ścianka prysznicowa walk-in 100 cm grafitowy szczotkowany/szkło przezroczyste KAEX15061000LPAB Excellent Vidoq
Ścianka prysznicowa walk-in 100 cm grafitowy szczotkowany/szkło przezroczyste KAEX15061000LPAB Excellent Vidoq
- Nr katalogowy: KAEX15061000LPAB
- Dostępność: do 7 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 682,27zł
Opis produktu
| Marka | Excellent |
| Seria | Vidoq |
| Nr katalogowy | KAEX15061000LPAB |
| Strona montażu | uniwersalna |
| Rodzaj | wolnostojąca |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Wypełnienie | szkło przezroczyste |
| Powłoka ochronna | tak |
| Kolor profili | grafitowy |
| Wykończenie profili | szczotkowany |
| Kod EAN | 5903357275303 |
| Wymiary z opakowaniem | 106 x 6 x 210 cm |
| Waga z opakowaniem | 33,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii