Świetlówka 1x8 W g13 929001276241 Philips Mains
Świetlówka 1x8 W g13 929001276241 Philips Mains
- Nr katalogowy: 929001276241
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 46,63zł
Wybierz wariant:
Moc żarówki
(W)
Jasność
(Lm)
Opis produktu
| Marka | Philips |
| Seria | Mains |
| Nr katalogowy | 929001276241 |
| Zasilanie | 230V |
| Moc żarówki | 8 W |
| Odpowiednik klasycznej żarówki | 18 W |
| Jasność | 800 Lm |
| Kąt padania światła | 240 º |
| Temperatura barwy | 4000 K |
| Barwa światła | neutralna |
| Rodzaj gwintu | G13 |
| Kształt | inny |
| Żywotność | 10000 h |
| Minimalna liczba cykli włączeń | 50000 |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Kod EAN | 8720169323919 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 7 x 68 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,67 kg |
| Dane producenta | Zobacz |