Szafka 115x45.3x39.8 cm podumywalkowa wisząca szara DS638600707 Duravit DuraStyle
Szafka 115x45.3x39.8 cm podumywalkowa wisząca szara DS638600707 Duravit DuraStyle
- Nr katalogowy: DS638600707
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 510,28zł
- Cena katalogowa: 4 441,53 zł
Opis produktu
| Marka | Duravit |
| Seria | DuraStyle |
| Nr katalogowy | DS638600707 |
| Szerokość | 115 cm |
| Głębokość | 45.3 cm |
| Wysokość | 39.8 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | szary |
| Kod EAN | 4053424628349 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii