Szafka 118.4x47x50.4 cm podumywalkowa wisząca biała 505265002 Geberit One
Szafka 118.4x47x50.4 cm podumywalkowa wisząca biała 505265002 Geberit One
- Nr katalogowy: 505265002
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 677,32zł
- Cena katalogowa: 5 854,80 zł
Opis produktu
| Marka | Geberit |
| Seria | One |
| Nr katalogowy | 505265002 |
| Szerokość | 118.4 cm |
| Głębokość | 47 cm |
| Wysokość | 50.4 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 4025410936066 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii