Szafka 119.6x38x50 cm podumywalkowa wisząca dąb OR52CSD2S12078 Oristo Etna
Szafka 119.6x38x50 cm podumywalkowa wisząca dąb OR52CSD2S12078 Oristo Etna
- Nr katalogowy: OR52CSD2S12078
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 502,00zł
Opis produktu
| Marka | Oristo |
| Seria | Etna |
| Nr katalogowy | OR52CSD2S12078 |
| Szerokość | 119.6 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5901676356314 |
| Dane producenta | Zobacz |