Szafka 120x50.1x60.3 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb F291PCGF Villeroy & Boch Finion
Szafka 120x50.1x60.3 cm podumywalkowa wisząca biała-dąb F291PCGF Villeroy & Boch Finion
- Nr katalogowy: F291PCGF
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 19 761,58zł
Opis produktu
| Marka | Villeroy & Boch |
| Seria | Finion |
| Nr katalogowy | F291PCGF |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 50.1 cm |
| Wysokość | 60.3 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały, dąb |
| Kod EAN | 4062373047651 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii