Szafka 128.5x45x51.5 cm podumywalkowa wisząca biała H4216440112601 Laufen Meda
Szafka 128.5x45x51.5 cm podumywalkowa wisząca biała H4216440112601 Laufen Meda
- Nr katalogowy: H4216440112601
- Dostępność: do 6 tyg.
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 7 007,00zł
Opis produktu
| Marka | Laufen |
| Seria | Meda |
| Nr katalogowy | H4216440112601 |
| Szerokość | 128.5 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Wysokość | 51.5 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 7612738095765 |
| Wymiary z opakowaniem | 48 x 58 x 134 cm |
| Waga z opakowaniem | 51,50 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii