Szafka 141x51.5x46 cm podumywalkowa wisząca biała LE0703131L04 Sapho Lorea
Szafka 141x51.5x46 cm podumywalkowa wisząca biała LE0703131L04 Sapho Lorea
- Nr katalogowy: LE0703131L04
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 4 383,00zł
Opis produktu
| Marka | Sapho |
| Seria | Lorea |
| Nr katalogowy | LE0703131L04 |
| Szerokość | 141 cm |
| Głębokość | 51.5 cm |
| Wysokość | 46 cm |
| Rodzaj | podumywalkowa wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 8590913977961 |
| Wymiary z opakowaniem | 72 x 46 x 53 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |