Szafka 30x20x30 cm boczna wisząca dąb 125A03055 Defra Uni
Szafka 30x20x30 cm boczna wisząca dąb 125A03055 Defra Uni
- Nr katalogowy: 125A03055
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 273,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Głębokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Defra |
| Seria | Uni |
| Nr katalogowy | 125A03055 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 20 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Kod EAN | 5906365438951 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii