Szafka 30x44x70 cm boczna wisząca beżowa 125A03053 Defra Uni
Szafka 30x44x70 cm boczna wisząca beżowa 125A03053 Defra Uni
- Nr katalogowy: 125A03053
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 458,00zł
Wybierz wariant:
Szerokość
(cm)
Głębokość
(cm)
Wysokość
(cm)
Kolor
Opis produktu
| Marka | Defra |
| Seria | Uni |
| Nr katalogowy | 125A03053 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | beżowy |
| Kod EAN | 5906365438944 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii