Szafka 30x44x70 cm boczna wisząca biała 125A03052 Defra Uni
Szafka 30x44x70 cm boczna wisząca biała 125A03052 Defra Uni
- Nr katalogowy: 125A03052
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 407,80zł
Opis produktu
| Marka | Defra |
| Seria | Uni |
| Nr katalogowy | 125A03052 |
| Szerokość | 30 cm |
| Głębokość | 44 cm |
| Wysokość | 70 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | biały |
| Kod EAN | 5906365438920 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 20 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 4,45 kg |
| Dane producenta | Zobacz |