Szafka 35.5x31.5x139 cm boczna wisząca orzech-dąb 5906154457927 Rodan Elegance
Szafka 35.5x31.5x139 cm boczna wisząca orzech-dąb 5906154457927 Rodan Elegance
- Nr katalogowy: 5906154457927
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 282,62zł
Opis produktu
| Marka | Rodan |
| Seria | Elegance |
| Nr katalogowy | 5906154457927 |
| Szerokość | 35.5 cm |
| Głębokość | 31.5 cm |
| Wysokość | 139 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | orzech, dąb |
| Kod EAN | 5906154457927 |
| Wymiary z opakowaniem | 36 x 13 x 146 cm |
| Waga z opakowaniem | 26,00 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii