Szafka 35x30x160 cm boczna wisząca dąb 60036060 Oltens Lun
Szafka 35x30x160 cm boczna wisząca dąb 60036060 Oltens Lun
- Nr katalogowy: 60036060
- Dostępność: na zamówienie
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 1 987,95zł
- Cena katalogowa: 3 799,90 zł
Wybierz wariant:
Wariant koloru Oltens
Opis produktu
| Marka | Oltens |
| Seria | Lun |
| Nr katalogowy | 60036060 |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 30 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | dąb |
| Wariant koloru Oltens | dąb |
| Kod EAN | 5903003027232 |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii