Szafka 35x32x160 cm boczna wisząca OR53SB1D3517 Oristo Lagom
Szafka 35x32x160 cm boczna wisząca OR53SB1D3517 Oristo Lagom
- Nr katalogowy: OR53SB1D3517
- Dostępność: do 21 dni
Bezwarunkowa darmowa dostawa!
- 2 010,49zł
Opis produktu
| Marka | Oristo |
| Seria | Lagom |
| Nr katalogowy | OR53SB1D3517 |
| Szerokość | 35 cm |
| Głębokość | 32 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Rodzaj | boczna wisząca |
| Kolor | inny |
| Kod EAN | 5905913967219 |
| Dane producenta | Zobacz |